حامیان کمپین چشمان گویا

حمایت از کمپین «چشمان گویا» برای تمامی هموطنان گرامی رایگان خواهد بود. اما برای ادامه روند رو به رشد کمپین به حمایت شما نیازمندیم. برای این امر تنها کافی است که بر روی لوگوی اسپانسرهای کمپین کلیک و از وبسایت و یا اپلیکیشن آن ها بازدید نمایید. بر اساس توافقات انجام گرفته اسپانسرها در ازای هر ورود به وبسایت و یا دانلود اپلیکیشن به حمایت خود از کمپین «چشمان گویا» ادامه خواهند داد. بدیهی است حمایت هر چه بیشتر از اسپانسرها و محصولاتشان انگیزه حامیان مالی را برای حمایت از کمپین دو چندان خواهد کرد.

اپلیکیشن تولید کتاب صوتی «آوای هزار» با در اختیار گذاشتن تجهییزات استودیویی، نیروی کار رایگان، و محتوای تولید شده رایگان اولین یاور «چشمان گویا» در پیشبرد اهداف کمپین بوده است.

«آوای هزار» که با رویکردی نوآورانه، تحولی بزرگ در زمینه تولید کتاب صوتی به زبان فارسی ایجاد کرده است، در فرصتی کوتاه خود را به عنوان یکی از برترین برندهای صنعت نشر مطرح کرده است.

ما در «چشمان گویا» همواره قدردان زحمات دوستانمان در «آوای هزار» خواهیم بود؛ چرا که بر این باوریم که بدون حمایت های بی دریغ این شرکت، شروع فعالیت «چشمان گویا» صدچندان دشوارتر می بود.

شما نیز می توانید با بازدید از وبسایت این شرکت و دانلود اپلیکیشن «آوای هزار» همراه ما باشید تا گوشه ای از زحمات این عزیزان را جبران کرده باشیم.

حامی استودیو

طراح وبسایت